Warning: html_entity_decode(): charset `CP-1250' not supported, assuming utf-8 in /data/www/instalaterstvi-instalateri_cz/www/engine/modules/functions.php on line 823 Warning: html_entity_decode(): charset `CP-1250' not supported, assuming utf-8 in /data/www/instalaterstvi-instalateri_cz/www/engine/modules/functions.php on line 834 Zabezpečení domu » Instalatérství, Instalatéři, nonstop, Pohotovost, Praha, Kladno, čištění odpadu

Zabezpečení domu


Jak zabezpečit rodinný dům?

Pro rodinný dům je důležité zabezpečit všechny vstupní dveře do domu. Nesoustředit se jen na hlavní vchod, ale i na vstup např. do garáže, na zahradu, spojovací dveře domu s garáží a ostatní možnosti dle projekčního plánu daného domu. Např. u francouzských oken i oken v přízemí doporučujeme instalovat uzamykatelné kliky. Jednoduchá manipulace i komfort pro uživatele představují uzamykací systémy s hierarchickým uspořádáním přístupových práv. Znamená to, že jediným klíčem odemknete branku, hlavní vchod do domu i třeba garáž a dítě potom jiným klíčem jen branku nebo hlavní vchod. Takový zámkový systém je možno i rozšířit. Například zahradník může odemknout svým klíčem jen branku do zahrady a sklad zahradního nářadí apod. Odpadá tím nošení vždy celého svazku jednotlivých klíčů. Zamykací systémy se vyrábějí v různých modulových provedení tzv. typu SYMO. Díky tomu je možno přímo na místě u uživatele upravit délku nebo provedení cylindrické vložky dle příslušného typu dveří propojením jednotlivých modulů, které se přidávají k základním dílům.

 

Zabezpečení rodinného domu.

Obecně můžeme říci, že platí stejná bezpečnostní pravidla pro zabezpečení rodinného domu či vily jako u soukromých bytových jednotek až na ten rozdíl, že důležité je zabezpečit všechny vstupní dveře po celém obvodu domu. Velmi důležité je nesoustředit se pouze na hlavní vchod, ale i na ostatní možné vstupy. Třeba do garáže, na zahradu, spojovací dveře domu s garáží a další.

 

Závěrem je nutno zdůraznit, že při výběru je důležité vždy vyžadovat certifikované výrobky. Certifikáty totiž vypovídají o kvalitě příslušného kupovaného produktu. Zároveň mohou být dokladem pro získání slevy při případném uzavírání třeba pojistné smlouvy.

 

Zabezpečení domu

Nonstop Instalatéři. Pohotovost 24/7.
Máte li jakékoliv dotazy volejte 722 667 150, nebo využijte náš kontaktní formulář budeme Vás co nejdříve kontaktovat.